Çin Alüminyum Karo Kenar Kesme Üretici
Bizimle iletişim kur

İlgili kişi : Zeng

Telefon numarası : 0086 15989979982

Naber : +8615989979982

Free call
Foshan Summey Metal Products Ltd

Foshan Summey Metal Ürünleri Ltd

Telefon / WhatsApp / Wechat: 86--15989979982

               

  • Foshan Summey Metal Products Ltd
  • Foshan Summey Metal Products Ltd
  • Foshan Summey Metal Products Ltd
  • Foshan Summey Metal Products Ltd
  • Foshan Summey Metal Products Ltd
Şirket ayrıntıları:
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Doğu Asya, Güneydoğu Asya, Orta Doğu, Afrika, Okyanusya, Dünya çapında
İş türü: Üretici, İhracatçı
Markalar: No. Çalışanları: 200~300
Yıllık satış: 2,000,000-3,000,000 Yıl kurulan: 2012
İhracat p.c: 70% - 80%
Fabrika turu > Kalite kontrol >
Giriş
Lichan, önde gelen üretici ve alüminyum dekorasyon malzemeleri üreticileri Foshan City, Guangdong Eyaleti, Çin'de tedarikçisi konumundadır. 2012 yılında kurulduğundan bu yana firmamız büyük bir hızla önde gelen ve büyük ölçekli manufakür haline gelmiştir. Başlıca ürünlerimiz alüminyum döşeme döşeme, alüminyum döşeme, alüminyum halı döşeme, alüminyum merdiven nosing, alüminyum süpürgelik kurulu, paslanmaz çelik döşeme döşeme, PVC döşeme döşeme, alüminyum ekstrüzyon pencere ve kapı profilleri ve diğer dekoratif döşeme profilleri içerir. 20.000 m2'yi aşan fabrikamızda, ürün tasarımları, kalıp geliştirme, ekstrüzyon alüminyum profilleri, yüzey bitirme vb. Ürün yelpazesini içeren bir üst üretim hatları bulunmaktadır. Dünyanın dört bir yanından müşterilerin farklı gereksinimlerini karşılamak için 500'den fazla kalıp türü bulunmaktadır. Yüzey işleme için başka bir atölyemiz var, profil yüzeyi çeşitli işlemler ve renklerle yapılabilir. Alüminyum profillerin yüzey işlemi, eloksallı, cilalı, fırçalanmış, toz boya, termal transfer baskı, elektroforez vb. Içerir. Standart şekillerimiz ve yüzey kaplamalarımız fikirlerinizin dışındaysa, önemli değil, ürününüze veya yeni tasarıma göre kalıpları açabiliriz.

Geçmiş
2012 yılında kurulan firmamız, büyük ölçekli üreticiler ve alüminyum dekoratif ekstrüzyon profilleri, özellikle hızlı hızda alüminyum döşeme döşeme tedarikçisi olarak gelişir.

Hizmet
1. Satış öncesi hizmet

  • Sorunuzun yanı sıra, en uygun ürünleri önermek veya tasarımınızı gereksinmeniz olarak sunmak.
  • çizimi, boyunu, rengini, yüzey işlemini onaylar
  • yeni kalıp ise, bitiş örneğinden sonra teyit için örnek göndereceğiz

2. Satış Sonrası Servis

Karayolu taşımacılığı zamanında takip

Müşterilerle zamanında iletişim ve ürünlerin herhangi bir problemini çözmeye yardımcı olur.

3. Özel ambalaj her zaman karşılıyor

4. Taşımayı düzenlemek için yardımcı olun.

Hava Taşımacılığı, Deniz Taşımacılığı

Uluslararası Express: DHL, TNT, FedEx, UPS, EMS, VB.

Her zaman denemeye devam ediyoruz!

Ekibimiz
Biz güçlü üyesi ekibimiz, 10 satıcı, 2 tasarımcı, 5 yetenekli teknisyen, 5 QC Asistanları ve 200'den fazla işçi dahil. Her süreçte, ilgili kişiler her işlemi güçlü bir sorumlulukla bitirirler. Müşterilerimize en iyi ürünleri sunmayı taahhüt ediyoruz.

Ne kadar zekice olduğumuzu ispatlamaktan çok şey yapmaya ve yapacağımız ilişkilere önem veren akıllı, yönlendirilmiş insanlar doludur. Üyelerimiz gerçekten müşterilerimizin takımlarının değerli bir uzantısı haline gelir.

"Bir takım" tavrımız, siloları yıkıyor ve ürünlerden cepheye eşit derecede etkileşimde bulunmamıza yardımcı oluyor. İşbirlikçi çalışma tarzımız, ekip çalışması, güven ve görüş farklılığına vurgu yapar. İnsanlar bize aşağıdan-topraksız, cana yakın ve eğlenceli olduğunu söylüyor.

Müşterilerimizin gerçek sonuçları için bir tutku ve Pazartesi sabahı sabah 08: 00'dan başlayıp izin vermeyen pragmatik bir harekete geçme şansımız var. Değişim çubuklarını üretmek için bulaşıcı enerjiyle müşterileri topluyoruz.

Ve asla yalnız gitmiyoruz. Kişisel sonuç öykülerimizi geliştirmeyi destekledik ve destekledik. Müşterilerimizle zorlu ve birlikte yaratmayı dengeleyerek tekrarlanabilir sonuçlar üretmeleri için gerekli dahili yetenekleri oluşturuyoruz.

Çok çalışıyoruz, fakat kendimizi ciddiye almıyoruz. Yaptığımız şeylerin tadını çıkarırız ve çok güleriz ... çoğu zaman kendimizde.
Bizimle çalışmak farklı geliyor.

  • David

  • William

Bizimle temasa geçin

Mesajınız Girin